محل تبلیغات شما

انگشتر فیروزه

انگشتر فیروزه نیشابور مردانه فاخر با کد R173

امروز قصد معرفی یکی از زیباترین و چشم نواز ترین انگشتر مردانه فیروزه نیشابور سایت زرسی به شما عزیزان را داریم. این انگشتر مردانه فیروزه نیشابور فاخر یکی دیگر انگشترهای دست ساز فیروزه نیشابور سایت زرسی بوده که به خاطر مخراج کاری منظم و قلم زنی زیبا ، این انگشتر مردانه فیروزه را به انگشتری خاص و متفاوت مبدل نموده است. رکاب این انگشتر فیروزه نیشابور کاملا دست ساز بوده و از نقره با عیار بالای ۹۲۵ ساخته شده است. 12عدد برلیان معدنی و طبیعی مخراج شده و نگین فیروزه نیشابور که روی رکاب این انگشتر نقره مردانه دست ساز قرار گرفته ، جذابیت خاصی به انگشتر بخشیده است. در طراحی این انگشتر مردانه دست ساز از نقوش قلمزنی فاخر و همچنین سبک سیاه قلم استفاده شده است. اگر به دنبال انگشتر فیروزه نیشابور مردانه هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد.

 

همانطور که مشاهده کردید انگشتر هایی که در مهر ماه 98 به ویترین سایت زرسی اضافه شده یکی از بهترین و فاخرترین انگشتر نقره مردانه دست ساز است.این گونه انگشتر های نقره به نوعی است که مناسب سلیقه هر فردی ساخته و طراحی شده و دست مشتریان عزیز را در انتخاب این گونه انگشتر نقره مردانه دست ساز باز گذاشته شده است.سایت زرسی در نظر دارد که با ادامه روند افزایش انگشتر های فاخر خود در جلب هر چه بیشتر مشتریان خود بکوشد و با همراهی و همدلی شما عزیزان قطعا به این هدف بزرگ خواهیم رسید.

 

همانطور که گفتیم شما هموطنان عزیز می توانید با مراجعه به صفحه ی محصولات سایت زرسی نسبت به خرید انگشتر نقره مردانه دست ساز مورد نظر، اقدام نمایید.

 

 

مطالب گوهر شناسی انگشتر ,مردانه ,نقره ,زرسی ,فیروزه ,سایت ,سایت زرسی ,مردانه دست ,دست ساز ,فیروزه نیشابور ,این انگشتر ,انگشتر فیروزه نیشابور ,انگشتر مردانه فیروزه ,فیروزه نیشابور مردانهمنبع

به دست کردن انگشتر مردانه نقره چه خواص و مزایایی دارد؟

خواص سنگ فیروزه چیست؟

جواهرات نقره چیست و چه خواص و مزایایی دارد؟

انگشتر فیروزه مردانه چه ویژگی هایی دارد؟

چگونه می توان انگشتر نقره را تشخیص داد؟

انگشتر یاقوت مردانه اصل چگونه تشخیص داده می شود؟

خواص سنگ ها از نظر دانشمندان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اشپزی آموزش زبان چینی Enhancemyphoto نقد فیلم های ایرانی - بررسی متفاوت من دنیای بی غم خرید اینترنتی انواع بلوک سبک پوکه ای سئو وبمستر نیلا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود رایگان کتاب هزار طلسم نابکده